High-tech šňůry japonské výroby Yamatoyo

05.04.2019 14:15

Yamatoyo PE Resin Sheller - novinka

High-tech šňůry japonské výroby Yamatoyo PE Resin Sheller se liší od ostatních PE šňůry speciální technologií pletení, která umožňuje minimalizovat zkroucení vlasce při rybolovu.Tato vlastnost nepochybně má pozitivní vliv na pohodlí rybolovu a také umožnila snížit mechanický účinek na šňůru. PE Resin Sheller šňůry se dodávají v oranžových a šedých barvách, rozsah výběru průměru je velmi široký. Stejně jako u všech produktů značky Yamatoyo je shoda uvedených hodnot s reálnými vlastnostmi je velmi přesná. Hladký povrch a měkkost, kluzká vnější vrstva poskytne slušný odlet nástrahy, minimalizuje odpor ve vzduchu při lovu ve větrném počasí. Všechny tyto vlastnosti vzhledem k rozumné ceně dělají PE Resin Sheller populární a vyhledávanou pletenou šňůrou mezi rybáři.


Yamatoyo Barrage SUPER PE - novinka

Šňůry Yamatoyo Barrage SUPER PE je novinka z roku 2014, který stanovil novou úroveň kvality ve svém cenovém rozsahu  PE šňůr. Rybáři, kteří již tento výrobek vyzkoušeli v bojových podmínkách, umístili  tento nový produkt na úroveň s dražšími protějšky od jiných japonských výrobců. Pletení je husté, poměrně kluzký povrch, deklarovaná pevnost uvedená s minimální odchylkou. Pokud jde o oblast použití Barrage SUPER PE, můžeme s jistotou říci, že je to skutečné univerzální šňůra. Je vhodná jak pro twitching vobleru minnow, tak pro animace gumových nástrah, nulová roztažnost umožňuje dokonalou kontrolu nad nástrahou i na poměrně měkkém dně. Odolnost proti opotřebení uspokojí i ty nejnáročnější rybáře, o čemž svědčí testy při rybaření mezi hustou vegetací a kameni. Yamatoyo Barrage SUPER PE se vyrábí ve dvou barvách: oranžové a tmavě zelené. Odolnost barvy proti slunci je poměrně dobrá. Skvěla volba za dobrou cenu.

Rozumím
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace